top of page

Про нас

ТОВ "Альфа-Безпека" надає послуги пов'язані з охороною державної та інших видів власності, а також послуги з охорони громадян згідно з ліцензією МВС України серії АВ№ 472712. Компанія є приватним охоронним підприємством у м. Бровари, що має досвід організації та експлуатації пульта централізованого спостереження (ПЦС) вже протягом багатьох років, що дозволяє їй надавати високу якість послуг своїм численним клієнтам, кількість яких зростає швидкими темпами. Індивідуальний підхід, який застосовується нами у забезпеченні об'єктів різних категорій, надає можливість Клієнту отримати більш надійну охорону майна за доступними цінами. Наше підприємство може надавати такі послуги: -забезпечувати фізичну охорону приміщень та майна; фізична охорона об'єктів здійснюється денним, нічним та цілодобовим чергуванням, а також вахтовим методом. – охорона фізичних осіб, супровід вантажів територією України, охорона комерційних заходів та інше; – проводити монтаж, обслуговування та охорону об'єктів технічними засобами охоронної сигналізації, які призначені для забезпечення автоматичної та ручної передачі оповіщень та сигналів тривоги на пульт централізованого спостереження (ПЦС), забезпечувати негайний виїзд групи швидкого реагування за сигналом спрацювання сигналізації на об'єкті, що охороняється, або за вказівкою чергового ПЦС. Пріоритетом компанії є здатність вирішувати завдання будь-якої складності за бажанням Клієнта. У сфері безпеки ми дотримуємось європейських критеріїв ефективності. Керівний склад – колишні кадрові офіцери МВС Збройних Сил України. Кожен співробітник проходить спеціальну підготовку, медичне обстеження, тестування на професійну придатність. Співробітники охорони несуть службу як у форменому, так і в цивільному одязі з використанням спеціальних засобів захисту. Ми високо цінуємо кожного свого Клієнта, надійні партнерські стосунки з ним. Наші клієнти – це наші довгострокові партнери.
 
 
ТОВ "Альфа-Безпека" дорожить своєю професійною репутацією, тому в роботі з Клієнтами для нас головне – це високий рівень наданих послуг. Ця якість забезпечується висококваліфікованим та досвідченим керівним, технічним та юридичним персоналом, підрозділами навчених охоронців, груп реагування та фізичної охорони, екіпірованих та забезпечених засобами зв'язку та надійним транспортом, а також сучасним обладнанням, яке безперервно вдосконалюється. Ми забезпечуємо гнучку комплексну побудову системи безпеки на об'єктах, включаючи юридичні послуги, можливість поєднання фізичної охорони, охоронної сигналізації, тривожних кнопок та систем відеоспостереження і завжди йде назустріч своїм наявним та потенційним клієнтам, не поступаючись при цьому принципами безпеки. Істотну роль відіграє також те, що наявне обладнання дозволяє швидко та надійно розмістити на об'єкті систему сигналізації та підключити її до системи ПЦС, забезпечуючи при цьому конкурентоспроможні ціни та зручність експлуатації для Клієнта. Установкою та обслуговуванням пожежної сигналізації , систем пожежогасіння та димовидалення, обробки матеріалів вогнетривкими засобами займається ТОВ "Санрайс ЛТД", що має багаторічний досвід діяльності та відповідні ліцензії та дозволи (07400, Київська область, м. Бровари, пр-кт Незалежності, 2 тел /факс: (04594) 65692,  (04594)65789, e-mail: bezpeka_sunrise@ukr.net ).
 
 
 ТОВ "Альфа-Безпека", послуги охорони у Броварах, у Броварському районі Київської області, в інших регіонах України. Пультова охорона квартир та приватних будинків, підприємств, установ та організацій, фізична охорона.

bottom of page